Pintér Attila hét eleji távozása után Supka Attila vette át a vezetőedzői feladatokat.
Hétfőn a nyolcadik fordulót követően - értesüléseinknek megfelelően - távozott a mezőkövesdi kispadról a csapat addigi vezetőedzője, Pintér Attila. Még aznap jeleztük, az utódjelöltek között Supka Attila szerepel.
A korábban elsőként közölt értesüléseinket a klub hivatalos oldalán is megerősítette: a matyóföldiek szerdán megegyeztek és megállapodást kötöttek Supka Attilával, aki október 7-től látja majd el a Mezőkövesd Zsóry FC vezetőedzői feladatait.
Az 59 éves, kétszeres magyar bajnok és egyszeres kupagyőztes szakember a legutóbb tíz évben a Budapest Honvédnál, a Pécsi MFC-nél, a Soproni VSE-nél, a Szegednél, a Szombathelyi Haladásnál, legutóbb pedig a Kisvárdánál dolgozott.
Supka 1+1 éves megállapodást írt alá új állomáshelyén.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".

Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)

Légiósok
Németh András
A Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.