A Mezőkövesd 2-1-re győzött az ukrán Stal elleni edzőmeccsen.
A Mezőkövesd szerzett vezetést az ukrán élvonal utolsó helyén álló Stal elleni edzőmérkőzésen: Novák lépett ki a védők között, majd higgadtan a kapuba lőtt. A szünetben így a magyar csapat volt előnyben. Kuttor Attila együttese a második játékrészben ismét eredményes volt: Cseri húzott el a baloldalon és lőtte ki nagy erővel a hosszú alsót (0-2) - számolt be róla a kövesdiek FB-oldala.
A 71. minutumban az ukránok szépítettek, de a Mezőkövesd így is nyert (2-1).
Felkészülési mérkőzés
Mezőkövesd-Stal (ukrán) 2-1
1. Félidő: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Oláh, Iszlai, Mlinar – Koszta, Novák, Bognár
2. Félidő: Horváth – Lázár, Pillár, Fótyik, Szalai – Onana, Tóth, Alex – Baracskai, Dao, Cseri
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.