Mátyus: "Fájó a vereség, mert nem a legjobbtól kaptunk ki"

A Nyíregyháza zsinórban kétszer szenvedett vereséget az NB II-ben, de még így is a harmadik helyen áll.
Privacsek András 2016. szeptember 28., szerda 11:22
A Nyíregyháza zsinórban kétszer szenvedett vereséget az NB II-ben, de még így is a harmadik helyen áll.
Szerző: Privacsek András 2016. szeptember 28., szerda 11:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Erre nem számítottunk – kezdte nagyot sóhajtva a visszapillantását Mátyus János, a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője. - Fájó a vereség, de úgy különösen, hogy finoman fogalmazva nem az osztály legjobbjától kaptunk ki. Már az első félidőben kényszerből cserélnem kellett, szünet után viszont a kapujuk elé szögeztük a budaörsieket. Hiába dolgoztuk ki sorra a lehetőségeket, sajnos nem sikerült gólt szereznünk. Ettől többet kellett volna tennünk.

- Nem mentség, de míg korábban volt szerencsénk, most nem - folytatta Mátyus János – Sőt! A teljes védősorunk sérült, a mostani, felforgatott hátsó alakzatból korán kiesett Kónya Márk, aki a bokájára kapott rúgást. Régen fordult elő olyan, hogy egymás után kétszer is kikapjunk, ennek véget kell vetni! A hét végén nyerni kell, és feledtetni ezt a két kisiklást. Ami a hétvégét illeti, az a Soroksár lesz a vendég, amelyik vasárnap lemosta a pályáról a Siófokot. (nyiregyhazaspartacus)

Átigazolások
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak a szezonra.
BVSC
Alakul a keret
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Kovács Nikolasz a BVSC-hez szerződött, de több játékos maradását is bejelentették a zuglóiak.  
Paks
Tamás a Haliban
NB I-es tapasztalattal rendelkező játékost igazolt Paksról a Haladás: Tamás Olivér Szombathelyen folytatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz