Fotó: www.kisvardafc.hu/Dömötör Csaba

NB I: Az újonc ugyanazt fogja játszani, mint az NB II-ben, Kisvárdán sok problémával küzdenek – edzői várakozások

Az NB I nyitófordulójának hétfői játéknapján az újonc Budafoki MTE fogadja a Kisvárdát, a mérkőzés előtt pedig szokás szerint ezúttal is megmutatjuk a vezetőedzők várakozásait.
Nyikes Zoltán 2020. augusztus 17., hétfő 14:06
Fotó: www.kisvardafc.hu/Dömötör Csaba
Az NB I nyitófordulójának hétfői játéknapján az újonc Budafoki MTE fogadja a Kisvárdát, a mérkőzés előtt pedig szokás szerint ezúttal is megmutatjuk a vezetőedzők várakozásait.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. augusztus 17., hétfő 14:06

NB I, 1. forduló

Budafoki MTE–Kisvárda (19:00)

Csizmadia Csaba (Budafok): – Elértünk egy célt az előző szezonban: felkerültünk az NB I-be. Most újabb célt kell kitűzni, hiszen a hétfői naptól kezdve erre már senki nem fog emlékezni, újabb eredményeket, fejlődést kell produkálnunk. A klubon belül a legfontosabb most, hogy fejlődjenek a játékosok, a szakmai stáb, a klub, hiszen folyamatosan építkezünk, lépcsőfokról lépcsőfokra. Olyan játékosokat igazoltunk, akik beleillenek ebbe a rendszerbe és a közösségbe is, és akik plusz fantáziát tudnak vinni a játékba. Ugyanazt fogjuk játszani az NB I-ben, mint az NB II-ben, csak más ritmusban. (www.budafokimte.hu)

Supka Attila (Kisvárda): – Nincs különösebb jelentősége annak, hogy újonc ellen kezdünk, mert valamennyi csapat ellen játszanunk kell a bajnokságban. Úgy gondolom, arra azért figyelnünk kell, hogy a Budafok feljutó csapatként az első mérkőzésén mindent megpróbál majd megtenni a minél jobb eredményért. Ha jól felkészülünk belőlük és koncentráltak leszünk, akkor nem lehet problémánk. Kellőképpen feltérképeztük a Budafokot, kiosztjuk a személyre szabott feladatokat, a meccsen már mindenki tudni fogja pontosan mit is kell tennie. A keretünk létszámban megvan, de sok problémával küzdünk, sérültjeink is vannak, illetve az új igazolásaink közül nem mindenki van olyan állapotban, ami arra predesztinálná őket, hogy a kezdőcsapatban van a helyük. Nagyjából azok a futballisták jönnek szóba a csapat összeállításakor, akik a felkészülési időszakban is játszottak. (www.kisvardafc.hu)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ajka
Hannich érkezett
Hannich Péter csatlakozott az FC Ajka szakmai stábjához, ahol Gaál Bálint vezetőedző munkáját segíti, július 1-jétől pedig sportigazgatóként folytatja tevékenységét.  
Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.
Puskás Akadémia
Bejelentés Hornyákról
Péntek délelőtt a felcsúti klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Hornyák Zsolt vezetőedző 2027 nyaráig meghosszabbította idén júniusban lejáró szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz