Váratlan helyen állhat újra légiósnak a Honvéd magyar támadója - sajtóhír

Egybehangzó helyi sajtóhír szerint az izraeli első osztályú bajnokságban 12. helyen álló FC Ashdodban folytathatja pályafutását Balogh Norbert, a Honvéd kétszeres magyar válogatott támadója.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 31., kedd 11:43
Egybehangzó helyi sajtóhír szerint az izraeli első osztályú bajnokságban 12. helyen álló FC Ashdodban folytathatja pályafutását Balogh Norbert, a Honvéd kétszeres magyar válogatott támadója.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 31., kedd 11:43

A sport1.maariv.co.il és a sports.walla.co.il információi szerint a hazai átigazolási időszak utolsó napján távozhat a Budapest Honvéd kétszeres magyar válogatott csatára, Balogh Norbert, aki az izraeli élvonalban 12. helyen álló FC Ashdodban folytathatja pályafutását.

Korábban az olasz sajtóban felmerült, hogy a 25 éves játékos teljesítményével felkeltette egy külföldi - akkor még Európa Konferencia Ligában szereplő - együttes figyelmét, amely már ajánlott is számára egy hároméves szerződést. Érdeklődők között szerepelt még a török Gaziantep is, ám ebből nem lettek hivatalos tárgyalások.

Balogh légiósként megfordult az olasz Palermo, a ciprusi APOEL Nicosia és az angol Hull City együttesénél is. Az idei szezonban egy bajnokin lépett pályára, a magyar élvonalba való visszatérését követően 27 tétmeccsen 10 góllal és 4 gólpasszal zárta az előző idényt.

Olvastad már?
NB I: A topligás középpályás egy hónapja még gólt lőtt a Bayernnek, most a Honvédnál köthet ki - sajtóhír
Olaszországi sajtóinformáció szerint a Napoli középpályása, Zinédine Machach nagy valószínűség szerint kölcsönben a Budapest Honvédnál folytatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Fabrizio Romano úgy tudja, a közeljövőben Szoboszlai Dominik szerződésének meghosszabbítása lesz az egyik prioritás a klubnál.
Nyíregyháza
Megvan az új vezetőedző
Szerda délután hivatalossá vált: Bódog Tamás lett a Nyíregyháza Spartacus új vezetőedzője - jelentette be a Szpari. A komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkező szakember Németországból tér haza.
DVTK
Senticet figyelik
Karlo Sentic neve középpontban lehet a téli átigazolási időszakban.
Tovább az összes átigazoláshoz