Válogatott védőt igazolt a Honvéd az NB II-ből - hivatalos

A Videotonnal bajnok játékos két és fél évre írt alá.
Budai László 2018. január 8., hétfő 16:04
A Videotonnal bajnok játékos két és fél évre írt alá.
Szerző: Budai László 2018. január 8., hétfő 16:04

A Bp. Honvéd két és fél éves szerződést kötött Heffler Tiborral - számolt be róla a kispestiek honlapja. A jobbhátvéd posztján és jobb oldali középpályásként is bevethető labdarúgó Dunaújvárosban nevelkedett, 2004-ben a Paksi FC csapatához igazolt, ahol 2006-ban az FC Fehérvár ellen játszotta első NBI-es mérkőzését.

2014-ig viselte a paksiak mezét, majd a Videoton játékosa lett. A Székesfehérváron töltött idő alatt bajnoki címet nyert a piros-kékkel. 2017-ben távozott a Viditől és a Puskás Akadémia csapatában folytatta pályafutását, majd legutóbb az NB II-es Ceglédhez igazolt, és Kispestre is innen érkezett. Az őszi szezonban nyolc találkozón kezdett. A rutinos védő eddig 231 NB I-es mérkőzésen lépett pályára, és 16 gólt szerzett.

2014-ben bemutatkozott a magyar válogatottban, Albánia (1-0) és Kazahsztán (3-0) ellen is győztes csapatban játszhatott.

Átigazolások
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
ZTE
Hosszabbított a kapusedző
A ZTE meghosszabbította Safet Jahic kapusedző szerződését, amely immár 2030-ig szól.
Újpest
Kölcsönben a kapus
Az Újpest az NB III-as Tiszafüredi VSE csapatának adta kölcsön 19 éves kapusát, Svékus Olivért, aki ősszel a Videoton FC Fehérvár játékos volt.
Tovább az összes átigazoláshoz