Dusan Vasziljevics jól szerepelt a neves bécsi versenyen.
A harmadik helyen zárt a PókerAkadémia Open 2016 versenyen Dusan Vasziljevics, a Budapest Honvéd légiósa. A pokerakademia.com részletes tudósítása szerint a bécsi versenyen - amelyre 330 euró volt a nevezési díj - összesen 138-an indultak, a szerb középpályás gyakorlatilag a végsőkig játékban volt. Végül ő nyerte a harmadik legtöbb pénzt, 12 540 euróval térhetett haza, vagyis kb. 3,9 millió forinttal gazdagodott a hétvégén.

Neked ajánljuk
Átigazolások

Zalaegerszeg
Két játékos érkezett
Hivatalosan is bejelentette az NB I-ben szereplő Zalaegerszeg Hugo Gil Lins de Oliveira és David Leonardy érkezését. A két játékos elsősorban a ZTE második csapatában kap majd lehetőséget.

Vidi
Profi szerződés
A 15 esztendős Berekméri-Szigeti Ákos a Főnix-Gold FC-től igazolt át a Videoton FC Fehérvárhoz, illetve meg is kötötték vele élete első profi szerződését.

ZTE
Fiatal érkező
Sokoldalú, fiatal játékos a ZTE-nél: Bodnár Gergő kék-fehérben folytatja karrierjét.