Kadima Kabangu szereti a kispestieket, de karrierje miatt továbblépne. Mindezt az Instagramon jelentette be.
Úgy tűnik, hamarosan távozhat a Honvéd támadója, Dark Kadima Kabangu. Legalábbis erre utal a játékos Instagramon közzétett bejegyzése, amelyen a Nemzeti Sport információjára reagálva azt írja: bár szereti a Honvédot, egy ember miatt úgy érzi, karrierje szempontjából jobb, ha eligazol.
Bár a futballista nem nevezi meg, de minden bizonnyal Erik van der Meer vezetőedzőre utalhat, aki nem adott túl sok bizalmat a labdarúgónak. Kabangu a holland tréner regnálása alatt egyszer sem kezdett, összesen hét bajnokin játszott csereként, és két gólt szerzett.
Átigazolások
Légiósok
Tajti Mátyás
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda hivatalos felületein jelentette be, hogy szerződtette Tajti Mátyást.
DVSC
Yacouba Silué
Másfél év után távozhat Yacouba Silue, a DVSC elefántcsontparti csatára, aki az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a hajdúságiaknál.
DVSC
Fiatalok hosszabbítottak
A DVSC meghosszabbította Egri Imre, Kohut Máté és Tercza Gergő szerződését, míg Patai Dávid a többiekhez hasonlóan profi szerződést kapott - mindannyian rendszeresen meghívót kapnak az U-válogatottakba.