A Honvéd - Paks bajnoki mérkőzés előtt kórházba kellett szállítani Fodor Dánielt, a kispestiek masszőrét.
A találkozó előtt Fodor Dániel masszőrünk elájult az öltözőben, s bár úgy tűnt, hogy jobban van, az orvosok jobbnak látták, hogy kórházba szállítsák, ahol alaposabb vizsgálatoknak vethetik alá - írja a honvedfc.hu. A csupaszív szakembert a csapat vastapsa mellett vitték el a mentősök.
A mérkőzést végül a Honvéd nyerte 3-1-re.
Olvastad már?
NB I: Megtört a jég, a Paks ellen zsebelte be első győzelmét Horváth Ferenc csapata
A fordulás után tizenhárom perc alatt eldöntötte a három pont sorsát a Honvéd, amelynél duplázott Nagy Dominik.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Új igazolás
Válogatott szélső érkezett az ETO-hoz: Jewison Bennette Győrben folytatja.
Légiósok
Yaakobishvili új csapata
A spanyol másodosztályú UD Alméria bejelentette, hogy a szezon végéig kölcsön veszik a Barcelonától Yaakobishvili Áront vételi opcióval.
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)