Honvéd: A BL-győztes középpályás korábbi csapatával meccselnek Milánóban

Négy nap múlva felkészülési mérkőzést játszik a Honvéd. A kispestiek a kínai Csiangszu Szuninggal mérkőznek meg.
Csakfoci Admin 2018. június 16., szombat 18:26
Négy nap múlva felkészülési mérkőzést játszik a Honvéd. A kispestiek a kínai Csiangszu Szuninggal mérkőznek meg.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. június 16., szombat 18:26

A Budapest Honvéd a hivatalos oldalán számolt be arról, hogy kedden Milánóba utaznak, ahol másnap - szerda este a kínai első osztályban szereplő Csiangszu Szuninggal játszanak felkészülési mérkőzést. A kínaiaknál futballozik többek között a Benfica és a 2011-12-es szezonban BL-győztes Chelsea korábbi középpályása, Ramires, valamint a honfitársa Alex Teixeira, aki hazájában, majd az ukrán Sahtar Donyeckben is megfordult.

A Honvéd csütörtökön utazik haza Budapestre.

Átigazolások
Soroksár
Középpályást igazoltak
Bencze Márkkal erősödött a Soroksár középpályája. Az egykori utánpótlás-válogatott játékos a III. Kerületi TVE együttesétől csatlakozott az NB II-es klubhoz.  
Csíkszereda
Lehetséges érkezők
Csíkszeredán tárgyalnak a Puskás Akadémiával Nagy Zoárd kölcsönvételéről, de Szondy Zoltán klubelnök szerint a jelenleg klub nélküli Kleinheisler Lászlónak is ajánlatot tettek, jelenleg válaszra várnak. (NSO)
ZTE
Argentin érkező
Argentin középpályással bővült a Zalaegerszeg kerete.  
Tovább az összes átigazoláshoz