Eppel Mártont az a Hapoel Beer-Sheva igazolná le, amely Korhut Mihályt is megvette korábban az NB I-ből.
Izraeli lapértesülések szerint a Honvéd csatára, Eppel Márton Izraelben folytathatja pályafutását. Úgy tudják, a kispesti játékost az a Hapoel-Beer Sheva szeretné szerződtetni, amely Korhut Mihály személyében egy magyar játékost már foglalkoztat – őt is az NB I-ből szerezték meg.
A Beer-Sheva idén – Korhuttal a soraiban – megnyerte az izraeli bajnokságot, így a BL-selejtezőben indulhat, de a nyáron mindenképpen erősítene még egy támadóval.
Eppel idén 15 gólt szerzett az NB I-ben, ezzel vezeti a magyar bajnokság góllövőlistáját. A csatár a hétvégén bajnoki címet szerezhet a Honvéddal, amennyiben csapata legalább egy pontot szerez a Videoton elleni bajnoki döntőn.
Átigazolások
Honvéd/Vasas/Szpari
Nagy Dominik kapós
A Honvéd és a Vasas is érdeklődik a Szpari 30 éves játékosa, Nagy Dominik iránt. A kispestiek egy másik nyíregyházit, Kovácsréti Márkot is szívesen látnák.
DVSC
Lengyel érdeklődés
A Csakfoci információi szerint a lengyel élvonalból érdeklődnek a DVSC 21 éves magyar középpályása, Szűcs Tamás iránt.
DVTK
Változások
Három légiós került ki a keretből Diósgyőrben.