Furcsa lemondás az NB II-ben: Az elnök cserbenhagyásról, az edző megbocsáthatatlan hibáról beszél

Nagy Mihály, az NB II-es Cegléd vezetőedzője váratlanul lemondott posztjáról. A csakfoci.hu megkereste a szakembert és a klub elnökét is.
Privacsek András 2017. március 14., kedd 13:15
Nagy Mihály, az NB II-es Cegléd vezetőedzője váratlanul lemondott posztjáról. A csakfoci.hu megkereste a szakembert és a klub elnökét is.
Szerző: Privacsek András 2017. március 14., kedd 13:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A télen kinevezett Nagy Mihály négy bajnoki mérkőzés után máris távozik posztjáról. A váratlanul lemondott vezetőedző a következőképpen indokolt.

- A felkészülés kezdete óta a klub mindent elkövetett, hogy a csapat bent tudjon maradni a másodosztályban - kezdte honlapunknak Nagy Mihály. - A vezetők minden körülményt biztosítottak a szakmai munkához. Két és fél hónap tapasztalatai alapján viszont arra az elhatározásra jutottam, hogy nem tudok a vezetéssel együtt dolgozni
Miért?
- Tegnap este a csapatkapitányunk hívásából tudtam meg, hogy a vezetőség ma 11-re összehívta a játékosokat egy megbeszélésre, ahol szerinte a szakmai stáb is ott lesz, amiről azonban én nem tudtam semmit. Később azt a magyarázatot kaptam, hogy kommunikációs hiba történt. Akkor mondtam, hogy felállok és nem csinálom tovább.

Honlapunk elérte Horváth Józsefet, a ceglédiek elnökét is.

- Hidegzuhanyként ért minket Misi lemondása, aminek a valós okát nem tudom. Megbeszélésre invitáltuk a szakmai stábot és néhány játékost. Tény, hogy egy kommunikációs hiba történt a részünkről, nem tőlünk, hanem egy játékostól tudta meg a megbeszélés tényét, de nem akartuk őt megkerülni. Annak ellenére, hogy csak 50 százalékos volt a mutatója a csapat kispadján, ráadásul a játékot kilátástalannak ítéltem, bíztam benne. Amennyiben kiharcoltuk volna a bennmaradást, szakmai igazgatóként hosszú távon is számoltunk volna vele. Sajnos ő cserbenhagyta a klubot, a madarak azt csiripelik, hogy egy vetélytárs miatt. Legyünk őszinték, a magyar edzők nem szoktak csak ilyen könnyen felállni, még akkor is kapaszkodnak a kispadba, amikor már rég nem kellene. Nem esünk kétségbe, a szezon végéig Miskei Attila irányítja a csapatot.

Nagy Mihály télen vette át a Cegléd szakmai irányítását, négy meccsből kettőt megnyert, kettő pedig elveszített vele a csapat, jelenleg a 18. helyen állnak az NB II-ben.

Átigazolások
Diósgyőr
Teljes lett a stáb
Vezetőedző: 𝗧𝗮𝗸𝗮́𝗰𝘀 𝗣𝗲́𝘁𝗲𝗿, másodedző: 𝗜𝗰𝘀𝗼́ 𝗭𝘀𝗼𝗹𝘁, másodedző és videóelemző: 𝗦𝗶𝗺𝗼𝗻 𝗟𝗮́𝘀𝘇𝗹𝗼́, kapusedző: 𝗦𝗼𝗺𝗼𝗱𝗶 𝗕𝗲𝗻𝗰𝗲 erőnléti edző: 𝗗𝗼𝗯𝗼𝘀 𝗔𝘁𝘁𝗶𝗹𝗮, rehabilitációs edző: 𝗛𝗮𝗻𝗮́𝗸 𝗔𝘁𝘁𝗶𝗹𝗮 és adatelemző: 𝗕𝗮𝗸𝗼́ 𝗕𝗼𝘁𝗼𝗻𝗱.
DVSC
Szűcs elkelhet
A jelek szerint tényleg Portugáliában köthet ki a debreceni Szűcs Tamás.
Ferencváros
Abu Fani fizetése
Mohammed Abu Fani távozása jelentős veszteség az FTC számára, szerb forrásaink szerint az izraeli középpályás döntésében az anyagi szempontok jelentős szerepet játszottak.
Tovább az összes átigazoláshoz