Ötből ötre vágyik a Fehérvár kapusa: A végére egy kicsit el is fogytunk

A Fehérvár négy mérkőzés után 100 százalékos teljesítménnyel vezeti az NB I-et. Az újabb siker egyik főszereplője Kovácsik Ádám volt, akinek nem tudták bevenni a kapuját.
Privacsek András 2019. augusztus 25., vasárnap 9:30
A Fehérvár négy mérkőzés után 100 százalékos teljesítménnyel vezeti az NB I-et. Az újabb siker egyik főszereplője Kovácsik Ádám volt, akinek nem tudták bevenni a kapuját.
Szerző: Privacsek András 2019. augusztus 25., vasárnap 9:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Nehéz mérkőzés volt, úgy érzem, a második félidő végére egy kicsit el is fogytunk, hiszen rengeteg energiát kellett mindenkinek mozgósítania annak érdekében, hogy megszerezzük a három pontot. Jól játszott a Paks, sok helyzetük volt, de sikerült ismét lehozni egy idegenbeli meccset kapott gól nélkül, aminek személy szerint nagyon örülök. Jó úton járunk, szorgalmasan gyűjtögetjük a pontokat és eddig két olyan csapat otthonában is sikerült nyernünk, ahol szerintem nem sok babér fog teremni az ellenfeleknek. Boldog vagyok, hogy ismét hozzá tudtam tenni a csapat győzelméhez, volt több védésem is. A legnehezebb szituáció talán Böde fejese volt, hiszen a paksi támadó közelről, nagy erővel fejelt a léc alá, nem volt sok időm a hárításra, szerencsére sikerült. Most kiélvezzük a győzelem édes ízét, de hétfőtől már a Kisvárda elleni bajnokira fogunk gőzerővel készülni, jó lenne 15 ponttal elmenni a válogatott szünetre - nyilatkozta a molfehervarfc.hu-nak Kovácsik Ádám.

Olvastad már?
NB I: Lanzafame duplája pontot sem ért, idegenben simázott a Kövesd és a ZTE – eredmények, videók
Davide Lanzafame - visszatérése után - duplázni tudott a harmadik kispesti korszakában, azonban a két találata nem ért pontot a Honvédnak a Debrecen ellen, a ZTE a Kaposvár vendégeként szerezte meg az első győzelmét. A Mezőkövesd is idegenben nyert.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Diósgyőr
Régi-új arc a stábban
Dobos Attila lesz a DVTK NB II-es csapatának erőnléti edzője, Takács Péter vezetőedző stábjában. (Diósgyőri Könyv)
Kisvárda
Egy új arc a rajton
A felkészülés hétfői rajtján csatlakoznak a kerethez a máshova kölcsönadott futballisták, az eddigi várdai kölcsönjátékosok viszont távozhatnak. Egyelőre a Dunaszerdahelyről érkező Cristián Herc tekinthető új arcnak.
Tovább az összes átigazoláshoz