NB I: Nagyot hibázott az újonc kapusa, 20 perc után pirosat kapott a Vidi ellen - videó

Kicsivel a tizenhatos vonala előtt fogta meg a labdát Pogacsics, minek következtében csapata 70 percig emberhátrányba kényszerült az előző idényben ezüstérmes MOL Fehérvár FC ellen.
Csakfoci Admin 2019. november 10., vasárnap 12:40
Kicsivel a tizenhatos vonala előtt fogta meg a labdát Pogacsics, minek következtében csapata 70 percig emberhátrányba kényszerült az előző idényben ezüstérmes MOL Fehérvár FC ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 10., vasárnap 12:40

A MOL Fehérvár FC kaposvári vendégszereplése alkalmával 0-1-es állásnál követett el nagy hibát a hazaiak kapusa: az előző fordulókban jobbára csapatából kiemelkedő Pogacsics Krisztián kijövetelekor a tizenhatos vonalán túl kézzel ért a labdához, mire Iványi játékvezető előhúzta a piros lapot. A mérkőzést a Vidi 0-2-re nyerte meg.

Átigazolások
Paks
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította Windecker József szerződését.
Diósgyőr
Sentic kapós lehet
Karlo Sentic remek teljesítményével a régió több komolyabb csapatának a figyelmét is felkeltette, és várhatóan a közeljövőben új környezetben is megmutathatja képességeit - írja a horvát Vecernji.
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
Tovább az összes átigazoláshoz