Megműtötték Géresi Krisztiánt, a MOL Fehérvár FC támadóját, akit Kovács Zoltán sportigazgató látogatott meg a beavatkozást követően.
Hosszabb ideje nem tudott pályára lépni Géresi Krisztián, akinek problémáját az elmúlt időszakban magyar, valamint német szakemberek vizsgálták, valamint kezelték. Tekintettel arra, hogy az eddig alkalmazott módszerek nem érték el a kívánt eredményt, a támadót szerdán megműtötték az Országos Gerincgyógyászati Központban.
A játékost a csapat és a stáb nevében Kovács Zoltán sportigazgató látogatta meg, aki tolmácsolta mindenki jókívánságát - írja a molfehervarfc.hu, amely mielőbbi felépülést és visszatérést kívánt saját nevelésű labdarúgójuknak.
A 25 éves Géresi 2013 óta tartozik a Vidi kötelékébe, de makacs problémája miatt 2017 december óta nem játszhatott az NB I-ben.
Átigazolások
ETO
Csinger Márk
Több külföldi bajnokságból is érdeklődnek Csinger Márk iránt.
KTE
2 kiszemelt
Két NB II-es játékos iránt érdeklődhet a Kecskemét.
MTK
Molnár és Jurek
Molnár Ádin iránt a holland Heerenveen érdeklődik, de a cseh Sparta Praha és egy lengyel klub is figyeli őt.⎥Jurek Gábort a kölcsön után megtartanák, játékost adnának érte a DVTK-nak. (NSO)