Ennyi pénzért vette meg a Vidi Bódit a Lokitól

A debreceniek a hivatalos honlapjukon azt is bejelentették, hogy mennyit fizetett a fehérvári klub a 25 éves középpályásért.
Szerkesztő 2016. június 1., szerda 14:00
A debreceniek a hivatalos honlapjukon azt is bejelentették, hogy mennyit fizetett a fehérvári klub a 25 éves középpályásért.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 1., szerda 14:00

Ahogy azt honlapunk korábban már előre jelezte, a Debrecen magyar válogatott középpályása, Bódi Ádáma Videotonhoz igazolt. A 25 éves középpályás 3+1 évre szóló szerződést kötött a Vidivel, és 15 év után hagyja ott a Loki kötelékét az 1-szeres válogatott játékos, aki ugyan Nyíregyházán született, de a DVSC-nél nevelkedett.

A transzferrel kapcsolatban a vételárra is fény derült. Advsc.hu a hivatalos bejelentésről szóló hírében arról ír, a Videoton 172 millió forint átigazolási díjat fizetett a DVSC-nek. (Fotó: vidi.hu)

Neked ajánljuk
Átigazolások
RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán. 
KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.
Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.
Tovább az összes átigazoláshoz