Kovácsik Ádám jól halad a rehabilitációval, mindent elkövet annak érdekében, hogy gyorsan felépüljön.
Kovácsik Ádám, a MOL Fehérvár FC válogatott kapusa is fontosnak tartja a regenerációt, semmit nem bízva a véletlenre.
Ebben nagy segítségére van a Compex izom-intelligencia elektromos izomstimulátor, mely hozzájárul a minél eredményesebb izomregenerációhoz.
A Compex készülékek használatával optimalizálható az erőnlét és állóképesség, segíti a gyorsabb izom-regenerációt, valamint segítséget nyújt a fájdalom csillapításában is.
A Vidi kapusa októberben szenvedett térdízületi szalagsérülést, majd novemberben megműtötték. Ha minden jól alakul, áprilistól már a csapattal edzhet.
A Compex termékek kizárólagos hazai képviselete 2021-től, az Endo Plus Service Kft.
A készülékeket ITT lehet megrendelni.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szeged
Balhátvédet igazoltak
A 23 éves, korábbi utánpótlás-válogatott balhátvéd, Kalmár Olivér a Budafok együttesétől érkezett Szegedre - jelentette be a klubhonlap.

MTK
A Honvédtól érkezett szélső
Az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy megszerezte a Budapest Honvédtól Bévárdi Zsombort. A cikkből kiderül, hogy a játékos átigazolási díj ellenében érkezett az NB I-es klubhoz.

Légiósok
A klubok is megegyeztek Kerkezről
Minden apró részletben sikerült már megegyeznie állítólag a Liverpoolnak és a Bournemouth-nak, véglegesnek tekinthető Kerkez Milos klubváltása.