3 hónap után visszatért a Videoton válogatott védője

Súlyos sérülése után Fiola Attila Bordeaux-ba is elutazhat a fehérváriakkal.
Dudás Gábor 2017. július 26., szerda 12:07
Súlyos sérülése után Fiola Attila Bordeaux-ba is elutazhat a fehérváriakkal.
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 26., szerda 12:07

Fiola Attila ismét teljes értékű edzésmunkát végez a Videotonnál.

A magyar válogatott védő még az előző szezon végén, az FTC elleni, május 20-i bajnokin szenvedett sérülést, jobb lábának belső oldalszalagja sérült meg, és napokkal a találkozó után meg is operálták.

- Védőnk rehabilitációja immár kompletté vált, az előző héten már labdás edzéseken is részt vett Attila, míg ezen a héten már bekapcsolódott a csapat munkájába, és ismét teljes értékű edzésmunkát tud elvégezni. A szakmai stáb döntése értelmében szerdán ő is elutazik Bordeaux-ba, hogy a következő napokban is együtt készülhessen a csapattársakkal. Amint minden szempontból utoléri magát, már tétmérkőzésen is számíthat rá Marko Nikolics vezetőedző - tájékoztatta a vidi.hu-t dr. Kovács Tibor csapatorvos.

Átigazolások
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.
Mezőkövesd
Új klubigazgató és ügyvezető igazgató
Szervezeti és személyzeti változások történtek Mezőkövesden: Mádi-Nagy Ildikó lett az ügyvezető igazgató, ifj. Tállai András pedig a klubigazgató.
Fradi
Tóth Alex
Sajtóhírek szerint több topcsapat is figyeli Tóth Alexet, a Csakfoci pedig úgy értesült, hogy a Fradi-játékos átigazolási díja akár 15 millió euró is lehet, de a pletykákkal ellentétben a Juventus nem érdeklődött iránta.
Tovább az összes átigazoláshoz