Fotó: bsc1924.com
A csakfoci.hu információi szerint nagy eséllyel váltás jöhet a Budaörs kispadján és meneszthetik Gabala Krisztiánt.
Nagyon úgy tűnik, hogy az NB I után az NB II-ben sem maradunk edzőváltás nélkül a téli időszakban.
Honlapunk úgy értesült, hogy nagy valószínűség szerint
távozik a kispadról a 17. helyen álló Budaörsi SC vezetőedzője, Gabala Krisztián.
A játékos-pályafutása során a Honvéddal kupagyőzelmet ünneplő szakember még a 8. fordulót követően vette át Márkus Tibor helyét a kispadon, irányításával pedig 12 meccsen 3 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget számlálhattak a budaörsiek, akik így most egy pontra vannak a kiesőzónától.
Olvastad már?

NB I: Megtárgyalta az MLSZ a koronavírus miatti halasztást - ez a döntés született
Az MLSZ úgy döntött, hogy az OTP Bank Liga küzdelmei az eredeti kiírás szerint indulnak el, miután a bajnokság folytatásának halasztását nem támogatta a klubok többsége.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)

Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.

Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.