Dráma az NB II-ben: Megvárta a hosszabbítást a Nyíregyháza, hogy 0-2-ről nyerhessen - videó

A Nyíregyháza 0-2 után, egy ráadásbeli duplával fordított a Dorog ellen, amely hiába vezetett már kettővel is a 10. percben, végül a 91. és 92. percben kapott Gresó-góllal - ekkor már tíz emberrel játszva - pontos sem szerzett a Szpari balmazújvárosi albérletében.
Dudás Gábor 2021. augusztus 2., hétfő 9:30
A Nyíregyháza 0-2 után, egy ráadásbeli duplával fordított a Dorog ellen, amely hiába vezetett már kettővel is a 10. percben, végül a 91. és 92. percben kapott Gresó-góllal - ekkor már tíz emberrel játszva - pontos sem szerzett a Szpari balmazújvárosi albérletében.
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 2., hétfő 9:30
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz