NB II: A Diósgyőr és a Vasas új igazolása győztes góllal nyitott, 0-2-ről nyert egy csapat - eredmények

A Merkantil Bank NB II idényének első fordulójában a végső győzelemre is esélyes DVTK és Vasas is győzni tudott, mindkét meccsen egy-egy nyári igazolás döntött. A Nyíregyháza 0-2 után, egy ráadásbeli duplával fordított, de nyert a tavasszal még NB I-es Budafok, valamint az ETO és a Szeged is.
Dudás Gábor 2021. augusztus 1., vasárnap 20:56
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 1., vasárnap 20:56

Merkantil Bank NB II, 1. forduló:

Csákvár – Diósgyőr 0-1 (Könyves 32.)

Vasas – Ajka 2-1 (Radó 22., – 11-esből, Berecz 28., ill. Présinger 30.)

ETO FC Győr – Tiszakécske 1-0 (Bacsa 42.)

III. Kerületi TVE – Budafok 0-4 (Ihrig-Farkas, 43., Zuigéber 46., László D. 68., Papp M. 90.)

Nyíregyháza – Dorog 3-2 (Novák Cs. 50., Gresó 91., 92., ill. Szedlár 1., 10.) – piros lap: Lénárth (Dorog, 78.)

Dráma az NB II-ben: Megvárta a hosszabbítást a Nyíregyháza, hogy 0-2-ről nyerhessen - videó
A Nyíregyháza 0-2 után, egy ráadásbeli duplával fordított a Dorog ellen, amely hiába vezetett már kettővel is a 10. percben, végül a 91. és 92. percben kapott Gresó-góllal - ekkor már tíz emberrel játszva - pontos sem szerzett a Szpari balmazújvárosi albérletében.

Békéscsaba – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-1 (Germán 61. – 11-esből)

Siófok – Soroksár 0-0

Kecskemét – Budaörs 2-3 (Lukács D. 42., 70., ill. Vankó 3., Winkler 12., Sajbán 33.)

Szolnok – Szentlőrinc 1-1 (Sipos Z. 82., ill. Grumics 80.)