Fotó: dvtk.eu
Labdarúgó Konferencia Liga-mérkőzést rendeznek jövő csütörtökön a DVTK stadionjában.
A fehérorosz bajnok FC Sahtyor Szoligorszk a selejtező második fordulójában Diósgyőrben fogadja a luxemburgi CS Fola Esch csapatát - tájékoztatta a DVTK szerdán az MTI-t.
Mindkét csapat kedden este kiesett a Bajnokok Ligája selejtezőjében.
A mérkőzést az európai szövetség (UEFA) semleges helyszínekre vonatkozó szabályozása miatt zárt kapuk mögött rendezik. (MTI)
Olvastad már?
Felkészülés: A Honvéd és a Gyirmót ellenfele is méretes zakót kapott, 40 méteres gól is született - eredmények
Szerda délelőtt két NB I-es csapat, a Budapest Honvéd és a Gyirmót FC Győr is felkészülési mérkőzésen lépett pályára.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.