A csakfoci.hu információi szerint a legutóbb a szerb élvonalban dolgozott, 55 éves szakember is jelölt a Diósgyőr kispadjára.
Amint arról beszámoltunk, a Diósgyőr kedd délután hivatalos honlapján jelentette be, hogy a csapat vezetőedzője, Dragan Vukmir távozik az együttes éléről.
A csakfoci.hu információi szerint a Diósgyőr egyik jelöltje a klub korábbi edzője, Szivics Tomiszláv, aki 2013 és 2015 irányította a diósgyőrieket, akikkel Ligakupát nyert és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe.
Szivics legutóbb a Radnicki Nist irányította a szerb élvonalban, de egy héttel ezelőtt, két hónapnyi ott töltött idő után lemondott.
Az 55 éves szakember a Diósgyőr mellett volt a Mezőkövesd, a Paks és a Kecskemét edzője is hazánkban.
Olvastad már?
Interjú Dárdai Palkóval a kölni bravúrról, a Fradi elleni 0-4-ről és a nemzeti csapatról: "Örülnék, ha ott lennék a válogatott keretben"
A MOL Fehérvár játékosa beszélt arról is, mennyire fontos számára, hogy mások jó játékosnak lássák, mit tett nyáron azért, hogy ilyen erősen kezdje a szezont, és mi karrierje nagy célja.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Markgráf távozhat
A dán FC Köbenhavn csapatánál köthet ki az Újpest egyik nyári szerzeménye, Markgráf Ákos. (Lila Sector)
Légiósok
Geiger külföldön
A horvát másodosztályú Karlovac bejelentette, hogy megállapodtak az Újpesttel arról, hogy Geiger Bálint a szezon végéig kölcsönben a klubot erősíti.
ETO
Vitális távozhat
Vitális Milán, az ETO középpályása a görög címvédőnél, az AEK Athénnál folytathatja pályafutását. (NSO)