Bognár reagált Dragóner közleményére: „Nem az eredményt beszéltük meg”

A Budaörs vezetőedzője elnézést kért, a Soroksár ezzel lezártnak tekinti az ügyet.
Budai László 2017. május 23., kedd 10:33
A Budaörs vezetőedzője elnézést kért, a Soroksár ezzel lezártnak tekinti az ügyet.
Szerző: Budai László 2017. május 23., kedd 10:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk is beszámolt róla, hogy Dragóner Attila, a Soroksár ügyvezető igazgatója tegnap közleményben kérte ki a klub nevében Bognár György, a Budaörs edzőjének nyilatkozatát. Bognár úgy fogalmazott a budaörsi győzelmet követően, hogy „baráti szívességet tettünk a Soroksárnak azzal, hogy megvertük őket, így legalább nem okoznak maguknak bajt az élvonalban... Ezt a mérkőzés előtt az edzőkollégával is megbeszéltem”

Dragóner szerint „megdöbbenést és felháborodást keltett a klub és a szurkolók körében a nyilatkozat”.

 

Bognár György most a Budaörs hivatalos honlapján reagált a soroksári közleményre.

„Természetesen nem a végeredményt beszéltük meg Lucsánszky Tamással, csak arra céloztam, a klub feltételrendszere nem alkalmas az NB I-es megméretésre. Ettől függetlenül minden elismerésem a Soroksáré, mert az elmúlt másfél évben rengeteget fejlődött. Nem szerettem volna senkit sem megbántani, így ezúton kérek elnézést főleg a kollégámtól, és minden soroksáritól, aki félreértette a szavaimat – idézte az edzőt a bsc1924.com.

A Soroksár honlapján ezt követően úgy fogalmazott: lezártnak tekinti az ügyet.

 

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz