Bene Ferenc NB II-es klub sportigazgatója lett

A Dorognál folytatja a Gyirmótról távozott szakember.
Mokány Lajos 2016. július 3., vasárnap 9:31
A Dorognál folytatja a Gyirmótról távozott szakember.
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 3., vasárnap 9:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bene Ferenc lett az NB II-be feljutott Dorogi FC sportigazgatója - számolt be erről a klub honlapja.
- Örömmel mondtam igent Mayer László tulajdonos Úr felkérésére. Ő volt az, aki rögtön, a Gyirmótról való távozásom után megkeresett, és bizalmáról biztosított. Játékosként számomra felejthetetlen időszakot töltöttem el Dorogon, amely egy hatalmas tradíciójú, és mindenben a csapat mellett álló szurkolótáborral rendelkező klub. Az elmúlt években távolabb került ugyan a profi futballtól, de most az a célunk, hogy újra felkerüljön a labdarúgásunk „térképére”. Minden erőmmel azon leszek, hogy a csapat szakmai stábjának élén a vezetőedző Németh Szabolccsal, és Mayer Lászlónak a segítségére legyek a mindennapi munkában. Feladatom félig szakmai, félig a háttérmunka, de hangsúlyozom, hogy a csapattal sikereket elérő vezetőedző munkájába nem szeretnék beleszólni. A csapat már megkezdte a felkészülést a bajnokságra, minél hamarabb szeretném megismerni a játékosokat, a következő időszakban ez a legfontosabb, de természetesen ők is bármivel kapcsolatban fordulhatnak hozzám - mondta Bene Ferenc.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz