Nyártól áll munkába Szűcs Mihály.
A csakfoci.hu csütörtöki hírének megfelelően bejelentésre került, hogy a Nyíregyháza Spartacus sportigazgatója lesz Szűcs Mihály.
A Soroksár klubigazgatója tegnap jelentette be, hogy nem hosszabbítja meg a március 31-én lejáró szerződését. Nyártól a Szpari szakmai munkájáért felel majd.
- Egy komoly lehetőséget kaptam a Nyíregyháza Spartacustól, és a 2017/2018-as szezonban a Szpari sikereiért dolgozok majd. Nagy kihívás számomra, hiszen egy tradicionális és komoly célokkal rendelkező klubhoz kerülhetek – mondta Szűcs Mihály a klubhonlapnak.
Aláírt a Lokihoz a kameruni válogatott csatár, Kleinheisler a Fradiban - hazai átigazolási hírek
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.