Az MTK megállapodott Farkas Balázzsal és a ZTE csapatával a klubváltásról, így a korábbi magyar válogatott támadó másfél év után távozik a Hungária körútról.
A 31. életévében járó támadó másfél esztendeje érkezett az MTK Budapesthez, az őszi idényben összesen 388 percnyi játéklehetőség jutott neki a bajnokságban. Farkas Balázs jobbára csereként lépett pályára, hiszen 10 alkalommal is a kispadról vetette be őt a szakmai stáb, míg a kezdőcsapatnak háromszor volt tagja.
A játékos jövőjéről az elmúlt napokban tárgyalások kezdődtek. Mind a labdarúgóval, mint a ZTE vezetésével megszületett a megállapodás arról, hogy Farkas a folytatásban Zalaegerszegen futballozik majd - számolt be az mtkbudapest.hu.
Egy korábbi interjúnk a játékossal:
Olvastad már?
"Biztosan azt mondják, milyen szerencsétlen ez a srác, de..." - interjú Ferguson magyar kiszemeltjével
17 évesen 2 millió eurót adtak érte, de a sérülések visszavetették. Interjú Farkas Balázzsal.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)