Fotó: dvtk.eu

NB II: Triplázott a Diósgyőr csatára, kiütéssel nyert az éllovas - eredmények

Az éllovas Diósgyőri VTK a téli szünetet követő folytatásban kiütéses, 5-0-s győzelmet aratott vasárnap a Soroksár otthonában a labdarúgó NB II 21. fordulójában. Lukács Dániel három góllal járult hozzá a sikerhez.
Csakfoci.hu 2023. január 29., vasárnap 16:21
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 29., vasárnap 16:21

A Nyíregyháza Szombathelyről hozta el a pontokat, a Békéscsaba Kazincbarcikáról, közben a Gyirmót nem bírt otthon a Doroggal. A Siófok a Csákvár hazai legyőzésével kicsit ellépett a veszélyzónától.

Merkantil Bank NB II, 21. forduló:

Soroksár - Diósgyőr 0-5 (Lukács D. 17., 59., 86. Gera D. 23., Bertus 50.)

Haladás - Nyíregyháza 0-1 (Baki 31.)

Gyirmót - Dorog 1-1 (Berki 83., ill. Szalai J. 41.)

Kazincbarcika - Békéscsaba 1-3 (Süttő 93. – 11-esből, ill. Puskás G. 6., Lukács R. 48., Czékus 52.)

Siófok - Csákvár 2-0 (Balogh B. 9., Major 39.)

NB II: Az MTK a bírói hibákat is túlélve már feljutóhelyen áll - eredmények, videó
Az MTK Budapest dolgát ugyan néhány játékvezetői döntés is megnehezítette, a kék-fehérek azonban így is legyűrték a Szentlőrincet, és a PMFC hazai vereségének is köszönhetően felléptek a második, már feljutást érő helyre a Merkantil Bank NB II tabelláján.

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.