Fotó: vasasfc.hu
Honlapunk úgy tudja, hogy Litauszki Róbert az új szezontól nagy eséllyel már nem lesz a Vasas játékosa.
Litauszki Róbert 2020 nyarán nagy reményekkel érkezett az akkor is NB II-es Vasashoz, ahol először alapemberként számítottak rá, majd egyre kevesebb lehetőség jutott neki, ráadásul sérülések is hátráltatták. Az idei szezonban már csak kilenc bajnokin lépett pályára, legutóbb tavaly novemberben.
Úgy tudjuk, a 34 éves védő nem szerepel a klub középtávú elképzeléseiben, így minden bizonnyal nyáron távozik. Nem lenne meglepetés, ha Litauszki egy másik NB II-es csapatnál folytatná pályafutását.
A középhátvéd legeredményesebb időszakát Újpesten töltötte, ahol két alkalommal, 2014-ben és 2018-ban is Magyar Kupát nyert a lilákkal.
Olvastad már?
NB II: Kistelekiékhez új edző érkezik - rivális trénere az egyik fő jelölt
A Csakfoci információi szerint Aczél Zoltán a zuglóiak fő jelöltje, de egyáltalán nem lesz könnyű a megszerzése.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kanichowsky is mehet(?)
Izraeli lapértesülések szerint a Maccabi Tel Aviv csábítaná vissza a Fradi egyik legjobbját, Gavriel Kanichowskyt.
MTK
Irány Csíkszereda
A román Pro Sport értesülései szerint a Csíkszereda hamarosan bejelentheti az MTK 22 éves játékosának, Horváth Artúrnak a szerződtetését.
ETO
Tóth közel a törökökhöz
Török sajtóhírek szerint közel a megállapodás Tóth Rajmund Konyasporhoz igazolása ügyében, ám az ETO FC középpályásának klubváltása egy vitás pont miatt egyelőre nem zárult le.