Fotó: haladas.hu

NB II: Pintér Attila 17 éves fia második meccsén is betalált - hatgólos mérkőzésen nyert az ETO

A Merkantil Bank Liga 9. fordulójában az ETO 4-2-re nyerni tudott Siófokon. A Haladás 2-1-re legyőzte a Soroksárt.
Csakfoci.hu 2023. szeptember 27., szerda 20:03
Szerző: Csakfoci.hu 2023. szeptember 27., szerda 20:03

Pintér Filip, Pintér Attila fia második mérkőzését játszotta az NB II-ben és a második gólját szerezte. Lipcsei Péter csapata ellen a 21. percben volt eredményes: lecsapott egy rossz hazaadásra, majd a jobb sarokba gurított. A Haladás végül 2-1-re legyőzte a Soroksárt.

Nézd meg Pintér gólját:

Az NB II-t a 19 pontos ETO vezeti, második azonos pontszámmal a Nyíregyháza, míg harmadik a Vasas 17 ponttal.

NB II, 9. forduló

Siófok - ETO 2-4 (Varjas 27., Böndi 63., ill. Skvarka 22., Szépe 34., Bumba 90., Diarra 94.)
Haladás - Soroksár 2-1 (Pintér 21., Simut 80., illl Varga 72.)
Kozármisleny - PMFC 3-0 (Kirchner 41., Tóth 56., Turi 60.)
Csákvár - Kazincbarcika 0-0
Tiszakécske - Szeged 2-2 (Zamostny 19, Kocsis 48., ill. Haris 36., Márkvárt 71.)

Csütörtökön:
Honvéd - Budafok

NB II: Tovább menetel a Nyíregyháza és a Vasas, megvan az első Gyirmót-siker a szezonban - eredmények, videók
A Gyirmót hazai pályán fordított az Ajka ellen, így megszerezte első győzelmét a szezonban. A Nyíregyháza továbbra is veretlen maradt, miután Herjeczki duplájával 2-0-ra győzött a sereghajtó Mosonmagyaróvár ellen. A Vasas a BVSC-Zugló otthonából hozta el a három pontot.
Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)