Fotó: facebook.com/kbscfc

NB II: Nagy pofont kapott otthon a Honvéd, a 11-esekkel fordító Vasas már a dobogón - eredmények, videók

A Vasas, a PMFC és a Kazincbarcika is idegenben győzött az NB II 13. fordulójának vasárnap késő délutáni meccsein.
Csakfoci.hu 2023. október 29., vasárnap 19:24
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 29., vasárnap 19:24

A Kazincbarcika 1-0-ra nyert a Budapest Honvéd otthonában a labdarúgó NB II 13. fordulójában, vasárnap. A meccs egyetlen gólját Kártik Bálint szerezte az 57. percben.

A Pécs és a Vasas is idegenben nyert - a Haladás, illetve a Tiszakécske otthonában -, a Gyirmótnak ez azért nem sikerült mert kétgólos előnyét követően a házigazda Kozármislenynek sikerült egyenlítenie.

A két büntetővel fordító angyalföldiek sikerükkel - a Mislenyt megelőzve - felléptek a harmadik helyre a tabellán.

Merkantil Bank NB II, 13. forduló:

Budapest Honvéd Kolorcity Kazincbarcika SC 0-1 (Kártik 57.)

Tiszakécskei LC – Vasas FC 1-2 (Bertus 25., illetve Tóth M. 79. - 11-esből, Zimonyi 82. - 11-esből) - piros lap: Szekér (Tiszakécske, 90.)

HR-Rent Kozármisleny – Gyirmót FC Győr 2-2 (Kirchner 64., Horváth P. 71., ill. Soltész D. 11., Medgyes Z. 15.)

Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC 0-1 (Harsányi I. 84.) - piros lap: Ene (Haladás, 92.)

NB II: 0-1-ről állt fel a Nyíregyháza, a 92. percben nyert a a BVSC - eredmények
Az NB II 13. fordulójában a Nyíregyháza a vártnál nehezebben gyűrte le az Ajkát. A BVSC nyerni tudott Csákváron, a Siófok simán verte a Budafokot.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)