Fotó: haladas.hu

NB II: Megúszta a komoly sérülést a Haladás csapatkapitánya

Budai László 2023. november 16., csütörtök 10:18
Fotó: haladas.hu
Szerző: Budai László 2023. november 16., csütörtök 10:18

Szerencsére nem súlyos a sérülése a Vasas FC (3-3) ellen vasárnap lecserélt Rácz Barnabásnak. A Szombathelyi Haladás csapatkapitánya két hétig nem edzhet - számolt be róla a klubhonlap.

- Az MR-vizsgálat megállapította, hogy szerencsére nincs komoly baj, viszont a térdhajlatomban nagyobb mennyiségű folyadék gyűlt össze - mondta Rácz Barnabás. - Most már kevésbé fáj a lábam, de két hétig nem edzhetek, ha minden jól megy, utána elkezdhetek mozogni. Megnyugodtam, hogy nincs nagyobb baj!

Olvastad már?
Csertői: "Képes lehet-e idén a feljutásra a Honvéd? Egyszerű matematika: nem"
A kispestiek új vezetőedzője őszintén beszélt a csapatról, a lehetőségekről, és arról, hogy mi lehet a maximum a Honvéd számára ebben a szezonban.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Légiósok
Szoboszlait a Realba!
Spanyol sajtóhírek szerint a 100 millió eurós Szoboszlai Dominik a kispadra kiszemelt Jürgen Klopp egyik kulcskérése lehet a Real Madridnál.
Tovább az összes átigazoláshoz