Fotó: facebook.com/honvedfc

NB II: Holman mentett pontot a Honvédnak Lipcseiék ellen, a Vasas legyőzte a Gyirmótot - eredmények, videók

A Mosonmagyaróvár a 93. percben tudott egyenlíteni a Kozármisleny ellen, a Budafok pedig otthon múlta felül a Tiszakécske csapatát. Lipcsei Péterék vezettek a Honvéd ellen, azonban Holman Dávid egy 11-es után egalizált. Először kapott gólt a bajnokságban a Pécs, nyert a Vasas és a Siófok is.
Póczik Dávid 2023. szeptember 24., vasárnap 17:58
Szerző: Póczik Dávid 2023. szeptember 24., vasárnap 17:58

A Nyíregyháza pontot mentett Szegeden a labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában, így továbbra is veretlen. Nagy Dominik a 86. percben vette be a hazai kaput.

Az eddig gólt sem kapó pécsiek azonban otthon szenvedtek vereséget a Csákvártól, míg az élvonaltól az előző szezonban búcsúzó Vasas 2-0-ra legyőzte a Gyirmótot.

A Magyar Kupa előző kiírásának döntőse, a Budafok 2-1-re győzte le hazai pályán a Tiszakécskét, míg a továbbra is nyeretlen Mosonmagyaróvár a hosszabbításban mentett pontot a Kozármisleny ellen.

A Budapest Honvéd Holman Dávid büntetőjével egyenlített Soroksáron, a hazai csapat egymás után negyedszer nem tudott győzni a bajnokságban. (MTI)

Merkantil Bank Liga NB II, 8. forduló

Credobus Mosonmagyaróvár - HR-Rent Kozármisleny 1-1 (Szendeff 93., ill. Tóth 60.)

Budafoki MTE-Tiszakécskei LC 2-1 (Szerető 13., Elek 50., ill. Zamostny 55.)

Soroksár SC-Budapest Honvéd 1-1 (Lovrencsics 39., ill. Holman 71. - 11-esből)

FC Ajka-BFC Siófok 0-2 (Major 75., Dénes 93.)

Vasas FC-Gyirmót FC Győr 2-0 (Novothny 46., Hidi M 69.)

Kolorcity Kazincbarcika SC - BVSC-Zugló 2-2 (Pekár 32. - 11-esből, Pinte 77., ill. Hidi 12., Mucsányi 56.)

Pécsi MFC-Aqvital FC Csákvár 0-1 (Nagy Z. 82.)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Nyíregyháza Spartacus 1-1 (Bíró 50., ill. Nagy D. 86.)

ETO FC Győr-Szombathelyi Haladás 1-1 (Bumba 7. - 11-esből, Pintér 49.) Kiállítva: Bosnjak 6., ill. Riquelme 82.