Fotó: www.paksifc.hu

NB II-es csapat igazolta le a Vidi kétszeres bajnokát – hivatalos

A rutinos hátvéd azon lesz, hogy újra NB I-es csapat legyen a zöld-fehér klub.
Nyikes Zoltán 2020. február 10., hétfő 19:32
Fotó: www.paksifc.hu
A rutinos hátvéd azon lesz, hogy újra NB I-es csapat legyen a zöld-fehér klub.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 10., hétfő 19:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit honlapunk korábban már előre jelzett: a másodosztályú ETO FC Győr szerződtette Fejes Andrást, aki legutóbb az élvonalbeli Paksi FC-t erősítette, korábban pedig két bajnoki címet is ünnepelhetett a MOL Fehérvár FC együttesével.

A klubhonlap tájékoztatása szerint a 31 éves játékos két és fél éves szerződést írt alá.

– Örülök, hogy egy ilyen nagy múltú klubhoz tudtam igazolni! Azon leszek, hogy újra NBI-es csapat legyen az ETO és visszakerüljön oda, ahova méltán megérdemli! – nyilatkozta Fejes az eto.hu-nak.

A védelem közepén és bal oldalán is bevethető labdarúgó Székesfehérváron nevelkedett, 53 tétmérkőzésen viselte a Vidi mezét, a paksi időszaka előtt pedig kölcsönben megfordult a Puskás Akadémia, a Siófok és az MTK Budapest együtteseinél is.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Tovább az összes átigazoláshoz