A Vidi kétszeres bajnokával erősíthet a feljutásért harcoló NB II-es csapat

A csakfoci.hu információi szerint a Paksi FC védője az NB II-ben folytathatja pályafutását.
Privacsek András 2020. január 19., vasárnap 9:58
A csakfoci.hu információi szerint a Paksi FC védője az NB II-ben folytathatja pályafutását.
Szerző: Privacsek András 2020. január 19., vasárnap 9:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk értesülései szerint Fejes András hamarosan az ETO játékosa lehet. A Paksi FC hátvédje Fehérváron kezdte pályafutását, ahol tagja volt a Vidi 2014/15-ös és a 2017/18-as bajnokcsapatának is.

A 31 éves védő 2018 elején igazolt Paksra. Az NB I-ben 146 mérkőzésen kétszer volt eredményes.

Az ETO az NB II ötödik helyén áll és mindössze egy pont választja el a dobogótól.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz