Fotó: facebook.com/bfcsiofok

NB II: Balaton-parti bravúr, rangadót nyert az Ajka, először győzött az ETO spanyol edzője - eredmények

Egyelőre az Ajka a forduló nyertese az élmezőnyben: Jeney Gyula csapata a Pécs legyőzésének, a Gyirmót soroksári döntetlenjének és a Siófok MTK elleni bravúrjának köszönhetően megerősítette harmadik helyét az NB II tabelláján.
Csakfoci.hu 2023. április 16., vasárnap 18:53
Szerző: Csakfoci.hu 2023. április 16., vasárnap 18:53

Az ETO először győzött spanyol szakvezetőjével, a válogatott szünetben kinevezett Antonio Munozzal, a Békéscsaba kispadjára újra visszatérő klubikon, Pásztor József pedig a Nyíregyháza elleni iksszel kezdett.

MERKANTIL BANK NB II, 32. FORDULÓ:

Siófok – MTK Budapest 2-1 (Debreceni 51., Farkas B 55., ill. Stieber 80.)

Ajka – PMFC 1-0 (Szarka Á. 33. – 11-esből)

Soroksár – Gyirmót 1-1 (Lovrencsics B. 10., ill. Madarász 13.)

Nyíregyháza – Békéscsaba 1-1 (Gresó 82., ill. Lukács R. 48.)

ETO FC Győr – Dorog 2-0 (Lacza 55., Szendrei 66.)

Haladás – Szentlőrinc 1-1 (Molnár R. 50.)

Kozármisleny – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3-2 (Daru 14., Tölgyesi 26., Vogyicska 71., ill. Tóth 52., Rácz B. 86.)

Tiszakécske – Kazincbarcika 1-0 (Winkler 72.)

Csákvár – Budafok 0-1 (Oláh B. 70.)

Hétfőn:

20:00: DVTK – Mosonmagyaróvár

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.
Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.