NB II, 27. forduló
Oroszi István (Kozármisleny) - Győrfi Milán (Kecskemét), Belényesi Csaba (Kecskemét), Jagodics Márk (Budafok), Doktorics Áron (Vasas) - Czérna Erik (Szentlőrinc), Haris Attila (Kecskemét), Rab Boldizsár (Vasas), Barkóczi Barnabás (Vasas) - Mascoe Nathaniel Lawrenzo (Szentlőrinc), Beke Péter (Kecskemét)
Edző: Erős (Vasas)
Oroszi István (Kozármisleny): Lehúzta a rolót, komoly védéseket bemutatva segítette idegenbeli győzelemhez a Mislenyt.
Győrfi Milán (Kecskemét): Egy gólt szerzett, és több másik előkészítésében jeleskedett.
Belényesi Csaba (Kecskemét): Ritkaságszámba menően két gólt is szerzett belső védőként.
Jagodics Márk (Budafok): Régóta szenvedő csapatát ő juttatta előnyhöz és a várva várt győzelem közelébe, hátul vezér volt.
Doktorics Áron (Vasas): Védekezésben stabil volt, a támadásokat jól segítette, ő maga is szerezhetett volna gólt, míg egyet előkészített.
Czérna Erik (Szentlőrinc): Adott egy gólpasszt, majd a szél segítségével a forduló gólját szerezte, szinte a félpályáról.
Haris Attila (Kecskemét): Hengerelő csapatának vezére volt, gólpasszt is jegyzett, és végig uralta a középpályát.
Rab Boldizsár (Vasas): A meccs elején sárga lapot érően mentette meg nagy helyzetben csapatát, az első gól előtt pazar indítást adott, a második gól az ő labdaszerzése után született, rengeteget dolgozott, nagyon hasznosan futballozott.
Barkóczi Barnabás (Vasas): A szünetben érkezett és ő szerezte csapata sorsdöntőnek bizonyuló első gólját, de végig veszélyesen játszott, a második gólban is döntő érdemei voltak egy remek kulcspasszal.
Mascoe Nathaniel Lawrenzo (Szentlőrinc): Nagyon szép alakítás után szerzett vezetést csapatának, végig agilisan, gólra törően játszott.
Beke Péter (Kecskemét): Majdnem minden kecskeméti gólhoz köze volt, ő maga is betalált, de az előkészítésekben is szerepe volt.
Cserék
Fekete Máté (Budafok): Alig több mint 10 perc is elég volt számára, hogy gólt szerezzen.
Csucsánszky Zoltán (Kozármisleny): Neki még kevesebb mint 10 perc is elég volt ahhoz, hogy feliratkozzon a góllövők közé.
A forduló edzője: Erős Gábor
Taktikusan játszva győzött csapatával a jó sorozatban lévő Vidi otthonában, és ezzel feljutást is ünnepelhetett.
