Fotó: facebook.com/BudafokiMTE

NB II: A kupaelődöntős 0-2-ről, tíz emberrel mentett pontot - eredmények

A Budafok szolgáltatta egyelőre a nap feltámadását az NB II-ben: a Magyar Kupában elődöntős gárda úgy szerzett pontot Békéscsabán, hogy már kétgólos hátrányban is volt, a 80. perctől pedig tíz emberrel futballozott. A Gyirmót otthon, a Mosonmagyaróvár pedig idegenben aratott fontos győzelmet, miközben a keleti és a baranyai rangadón döntetlen született.
Csakfoci.hu 2023. március 12., vasárnap 16:25
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 12., vasárnap 16:25

NB I, 23. forduló

MERKANTIL BANK NB II, 27. FORDULÓ:

Gyirmót – Csákvár 2-1 (Soltész D. 17., 23., ill. Körmendi 28.)

Békéscsaba – Budafok 2-2 (Czékus 26., 35., ill. Soltész 68., Beke 78.) – piros lap: Jagodics M. (Budafok, 80.)

Kazincbarcika – Nyíregyháza 1-1 (Lippai 21., ill. Ramos 56.)

Szentlőrinc – Kozármisleny 1-1 (Pintér Á. 35., ill. Beke 79.)

Dorog – Mosonmagyaróvár 0-1 (Végh B. 95. – 11-esből)

Később (15 órától):

NB II: ETO-bravúr a Pécs otthonában, az Ajka már a dobogóért harcol - eredmények, tabella
A 15 órakor kezdődött NB II-es mérkőzéseken az Ajka, a Szeged és a Tiszakécske is hazai győzelemnek örülhetett, miközben az ETO úgy nyert 1-0-ra a még mindig harmadik PMFC otthonában, hogy a 13. perctől emberhátrányban futballozott.

Hétfőn:

19:00: MTK Budapest – DVTK

Az NB II legvagányabb edzője: “Szerencse, hogy alapból nagyképű gyerek vagyok, nem tűnik fel, hogy megint kicsit elszálltam” - interjú
Emlékezetes nyilatkozatáról, az elnökkel való "csatáiról", a játékvezetőkről és sajátos edzői stílusáról beszélgettünk az Ajka vezetőedzőjével, Jeney Gyulával.