Erős Gábor távozása után a Budafok gyorsan szeretné megtalálni a csapat vezetőedzőjét. Úgy tudjuk, már közel a megállapodás.
Az nb1.hu-hoz hasonlóan mi is úgy értesültünk, hogy Dajka László a legnagyobb esélyes arra, hogy átvegye a Budafok irányítását. A 64 éves szakember egy ideje már ott van a klub körül tanácsadóként. A korábbi Honvéd-legenda legutóbb a kispestiek másodedzője volt, de 2015-ben már irányította a Budafokot is.
Dajka mellett Visinka Ede neve is felmerült, aki korábban volt a Nyíregyháza, a Tiszakécske és a Csákvár vezetőedzője is.
A Budafok vasárnap a BVSC elleni vereség után jelentette be Erős Gábor távozását.
A budafokiak jelenleg a 14. helyen állnak az NB II-ben és csak jobb gólkülönbségüknek köszönhető, hogy nem kieső pozícióban találhatóak.
Átigazolások
Honvéd
Új csatár Kispesten
Adi Alic személyében 192 centi magas, bosnyák utánpótlás-válogatott középcsatárral bővült a Honvéd kerete.
Sepsi OSK
Funsho Bamgboye
Korábbi NB I-es szélsőt igazolt a Sepsi OSK.
Honvéd
3 távozó
Ihrig-Farkas Sebestyén, Simon Benedek és Csilus Tamás szerződése is lejárt a Kispest-Honvédnál, mindhárman távoztak az együttestől. (honvedfc.hu)