NB II: 0-1-ről állt fel a Nyíregyháza Siófokon - eredmények

A Nyíregyháza hátrányból felállva verte a Siófokot. Nyert a Pécs is idegenben.
Csakfoci.hu 2023. december 10., vasárnap 15:17
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 10., vasárnap 15:17

A Siófok az első félidőben megszerezte a vezetést, de Géresi gyorsan egyenlített miután lecsapott egy rossz hazaadásra. Úgy tűnt, a hősiesen védekező hazaiak pontot szereznek, de a 88. percben a Szpari egy öngóllal átvette a vezetést, a hosszabbításban pedig még egy találatot bevitt az őszi bajnok.

Merkantil Bank Liga, 18. forduló:

Siófok - Nyíregyháza 1-3 (Kitl 38., ill. Géresi 40., Varjas 88. - öngól, Németh 93.)
Mosonmagyaróvár - PMFC 0-1 (Gera 83.)