Vidi: A Dán Labdarúgó Konferencián tartott előadást a vezető scout

Balogh Tamás a Bröndby stadionjában adott elő, többek között a MOL Fehérvár FC sikereiről.
Nyikes Zoltán 2019. december 21., szombat 20:41
Balogh Tamás a Bröndby stadionjában adott elő, többek között a MOL Fehérvár FC sikereiről.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. december 21., szombat 20:41

Megtisztelő felkérést kapott a MOL Fehérvár FC vezető scoutja, Balogh Tamás – kezdi beszámolóját a molfehervarfc.hu. A 29 esztendős szakember december 13-14. között a Dán Labdarúgó-szövetség meghívására a Bröndby stadionjában vett részt konferencián, ahol "A scouting hálózat felépítése, szervezeti és munkaerő-felvételi folyamatok" témakörben tartott előadást.

Prezentációja során ismertette a magyar futball elmúlt éveinek infrastrukturális fejlődését, a bajnokság rendszerét,

a MOL Fehérvár FC közelmúltbeli sikereit; majd a Kovács Zoltán sportigazgató érkezése óta történt fejlesztéseket a klub scouting rendszerében.

Az előadók között számos angol, belga és holland élcsapat képviselői voltak, míg a hallgatóságban az összes profi dán klub, illetve a Dán Labdarúgó-szövetség szakemberei mellett skandináv és észt klubok dolgozói ültek.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz