Kiütötte NB II-es ellenfelét a Vasas

A Vasas 4-0-ra legyőzte az NB II 6. helyén álló Mosonmagyaróvárt a lipóti felkészülési mérkőzésen.
Privacsek András 2017. február 2., csütörtök 17:03
Szerző: Privacsek András 2017. február 2., csütörtök 17:03

Jó kezdett a Vasas, a 16. percben egy balról érkező szögletet követően Debreceni fejelt a kapuba. Félórányi játék után a megsérült Szivacski helyére Király állt be.

A második félidőt is a piros-kékek uralták és a hajrában felőrölték ellenfelünket, előbb Berecz, Ferenczi, majd Kleisz volt eredményes.

Vasas - Mosonmagyaróvár 4-0 (Debreceni 16., Berecz 79., Ferenczi 85., Kleisz 87.)

Vasas: Póser - Debreceni, Vaskó, Burmeister (Hangya, 58.) - Murka (Manjrekar, 58.), Korcsmár (Berecz, 58.), Kleisz, Szivacski (Király, 32.) - Kulcsár, Ferenczi, Farkas (Ádám, 58.)

Tedd okostelefonod főképernyőjére a csakfoci.hu-t - kattints ide!