Felkészülés: Kiütötte ellenfelét a Vasas

Szerdán 17 órától a Vasas az NB II-ből kieső Szigetszentmiklóssal játszott felkészülési meccset.
Csakfoci Admin 2016. július 13., szerda 16:53
Szerző: Csakfoci Admin 2016. július 13., szerda 16:53

A Vasasban pályára lépett egy német próbajátékos, Mahir Saglik, aki rögtön a mérkőzés elején be is talált, majd Berecz távoli bombagólja után még az első félidőben duplázott is, ezzel 3-0 volt az állás 45 perc után. Saglik a második félidőben már nem játszott.

A második félidőben 8 perc után már 5-0 volt az eredmény, előbb Berecz is duplázott Könyves passza után, majd egy jó kiugratást követően Pavlov emelt a kapuba.

A 79. percig nem változott az eredmény, a hajrában aztán valódi mészárlás következett. Először Novák talált be, aztán Osváth értékesített egy büntetőt a 86. percben, egy perccel később Könyves is gólt szerzett, a lefújás előtt pedig Novák zárta a sort, 9-0 lett a vége.

Vasas: Poleksic - Korcsmár, Debreceni, Ristevski - Szivacski, Vida, Berecz, Hangya - Ádám, Saglik, Remili. Cserék: Nagy, Vaskó, Osváth, Kleisz, Könyves, Király, Pavlov, Novák, Preklet, Czingráber, Murka

Szigetszentmiklós: Ténai - Switzer, Pintér, Móser, Rodenbücher - Mojzer, Kovács, Fritz, Vass - Barna, Erdei. Cserék: Mikler, Palkó, Imetz, Gyökér, Barta Kristóf, Barta Krisztián, Szabó, Szmola, Kozma, Tarnoczy, Tajty

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.