A Vasas letesztelte az új Illovszky-stadiont

A Vasas kék, illetve piros csapata 2x30 perces mérkőzésen tesztelte az új Illovszky Rudolf Stadiont.
Privacsek András 2019. június 25., kedd 20:30
Szerző: Privacsek András 2019. június 25., kedd 20:30

A 10. percben született meg az új Illovszky-stadion első gólja: Kovács Milán 18 méterről kilőtte a jobb sarkot - írja a vasasfc.hu. A 14. percben Tóth Lászlót Tóth Bence buktatta a 16-oson belül, a 11-est Balajti Ádám a jobb sarokba gurította, amivel a kék csapat egyenlített. A 19. percben Rétyi Róbert lépett ki ziccerben, Rados Ivan azonban bravúrral hárított. A 26. percben Birtalan Botond közelről megszerezte a vezetést a pirosaknak.

A második félidő közepén Daróczi Zoltán 10 méterről emelt a kapuba, így már 3-1-re vezettek a pirosak, és az eredmény nem is változott a végéig.

A Vasas szerdán nyolc napra Ausztriába utazik edzőtáborba, majd július 5-én jön az igazi stadionavató a DAC ellen. (Fotó: Ádám Krisztina/Vasas Kubala Akadémia)

Vasas Kék – Vasas Piros 1-3 (Balajti 14. – 11-esből, ill. Kovács M. 10., Birtalan 26., Daróczi 45.)

Vasas Kék: Rados- Szivacski, Viczián, Szilágyi, Lakatos - Gál, Hinora, Köböl - Tóth L., Balajti, Király

Csere: Nagy Zoárd

Vasas Piros: Bősz - Terbe, Tóth D., Tóth B., Hajdú - Borbély, Kovács M., Szatmári - Rétyi, Birtalan, Daróczi

Cserék: Molnár M., Szmola

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.