Szörnyű jelenet a Vidi-Újpesten: Leesett a kerítésről egy szurkoló

Az Újpest egyenlítő találata után a vendégek egyik szurkolója felmászott a lelátót a pályától elválasztó kerítésre, ahonnan leesett. Az újpesti drukkert kórházba szállították.
Privacsek András 2019. április 14., vasárnap 10:33
Az Újpest egyenlítő találata után a vendégek egyik szurkolója felmászott a lelátót a pályától elválasztó kerítésre, ahonnan leesett. Az újpesti drukkert kórházba szállították.
Szerző: Privacsek András 2019. április 14., vasárnap 10:33

A promotions.hu számolt be róla, hogy az újpestiek egyenlítő gólja után egy lila-fehér érzelmű szurkoló leesett a lelátót a pályától elválasztó kerítésről. A mentők azonnal a helyszínre siettek, és tíz perc után sikerült szállítható állapotba hozni a fiatalembert. A többiek eközben feszült figyelemmel kísérték az eseményeket.

Később kiderült, a drukkert nem kellett újraéleszteni, viszont elvesztette az eszméletét, azonban sikerült olyan állapotba hozni, hogy a székesfehérvári kórházba lehessen szállítani, és az éjszakát ott töltötte.

A mérkőzést a Vidi 2-1-re megnyerte.

Az Újpest hivatalos honlapján ezt írta az esetről: Szeretnénk jobbulást kívánni szurkolónknak, aki sajnos átesett a kerítésen és a mentőknek kellett elszállítani, reméljük, hogy minél előbb rendbe jön majd!

Olvastad már?
NB I: Zsótér gólja ezúttal nem ért pontot, kikapott az Újpest a Viditől - videók, tabella
Az Újpest középpályása még egyenlíteni tudott, de a Vidi-csere góljára neki sem volt válasza, így a székesfehérváriak továbbra is tartják a lépést a Fradival.
Elolvasom
Címkék: #Újpest #Vidi #baleset
Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)
Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.
Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.
Tovább az összes átigazoláshoz