Válogatott meghívóra vár az Újpest támadója

Mihailo Perovic abban bízik, hogy idén beérik a játéka.
Privacsek András 2017. március 2., csütörtök 16:33
Mihailo Perovic abban bízik, hogy idén beérik a játéka.
Szerző: Privacsek András 2017. március 2., csütörtök 16:33

Súlyos térdsérülését és mintegy nyolc hónapos kihagyását követően, az ősz végén térhetett csak vissza Mihailo Perovic, az Újpest montenegrói támadója, aki aztán remekül kezdte az évet, hiszen idei három  tétmeccsén kétszer, a Videoton és a Haladás elleni bajnokin is betalált. Utóbbi találkozón nyújtott teljesítményével és góljával a csakfoci.hu-nál a forduló válogatottjába is bekerült.

A zalaiak elleni visszavágóról alighanem pihentetés céljából is hiányzó fiatal csatár jó formája hazájában is feltűnt, a Vijesti c. lap meg is szólaltatta a támadót, aki a válogatottban is bizonyítana majd.

 

- Csak az idény első felének végén térhettem vissza a pályára, volt pár jó meccsem, aztán szerencsére remekül sikerült a felkészülésem, ami a gólok számában is megmutatkozik. Remekül érzem magam, talán ez lehet az az év, amikor végre teljesen beérik a játékom. Alig várom, hogy az U21-es válogatottnál is visszatérhessek, szeptemberben indul majd az Eb-kvalifikáció. Nincs könnyű csoportunk, Franciaország, Szlovénia és Bulgária lesz az ellenfelünk, de hiszünk benne, hogy valami komolyabb eredményt is elérhetünk – tette hozzá.

Perovic a derbinek tehát remek formában vághat neki, az Újpest sikere egyébként komoly pénzt fizetne.

Perovic gólja a Vidi és a Haladás ellen:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Csíkszereda
Magyar válogatott játékos érkezhet?
A Csíkszereda elnöke, Szondy Zoltánaz NSO-nak azt mondta, elviekben megállapodott a Debrecentől távozó Ferenczi Jánossal.
MTK/Budapest Honvéd
Egy középpályás érkezik, egy távozik az MTK-tól
Igaznak bizonyult a Csakfoci információja, Zuigeber Ákos a Budapest Honvédhoz, Átrok István Zalán pedig az MTK-hoz igazolt.
Újpest
Szlovén gólkirály érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Újpest, hogy szerződtette Aljosa Matkót az NK Celjétől.
Tovább az összes átigazoláshoz