Fotó: www.ujpestfc.hu

Újpest: "Nem akarunk zárt kaput" – huhogó drukkerei miatt büntette meg a klubot az MLSZ

A lila-fehér klub győzelem utáni határtalan örömét beárnyékolja a Magyar Labdarúgó Szövetség újabb büntetése.
Nyikes Zoltán 2020. június 9., kedd 12:57
Fotó: www.ujpestfc.hu
A lila-fehér klub győzelem utáni határtalan örömét beárnyékolja a Magyar Labdarúgó Szövetség újabb büntetése.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. június 9., kedd 12:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Újpest FC kedd délelőtt a hivatalos Facebook-oldalán tette közzé, hogy a Budapest Honvéd elleni hétvégi bajnokit követően 500 ezer forintos bírságot rótt ki a klubra a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága a közönségből beszűrődő huhogás miatt.

A közlemény kiemeli, hogy nem csak a közigazgatási eljárás miatt fenyegeti a klubot a meccsek zártkapus megrendezése.

"Sajnos ennek a fajta megnyilvánulásnak kőbe vésett jelentése van, így hiába más szándékkal történik, könnyen belemagyarázható más gondolat. Maga a retorzió is elég nagy baj, de ami még ijesztőbb az az, hogyha ez még egyszer előfordul, akkor a pénzbírság mellett újra a zárt kapus találkozó réme fenyeget minket" – olvasható a közleményében.

A klub a posztban megjegyzi, tisztában vannak vele, hogy a drukkerek legnagyobb többsége betartja ezeket a szabályokat, így megkérik azon keveseket, akik ilyen formán nyilvánítják ki nemtetszésüket, hogy ne tegyék.

Olvastad már?
Zsótér magyar kérői: Ingyen távozhat Újpestről a középpályás
A csakfoci.hu információi szerint két NB I-es csapat és a feljutási terveket szövögető Vasas is kiszemelte magának Zsótér Donátot az Újpestből.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC-Zugló
Kölcsön után végleg
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy az előző idényben 9 gólt szerző Dénes Adrián kölcsön után végleg a klubhoz igazolt Újpestről.
Szentlőrinc
Csatár érkezett
A Paks csatára, Rideg Bálint a következő idényt kölcsönben az NB II-es Szentlőrincen tölti.
Mezőkövesd
A tehetség kérői
Portugáliából a Braga és a Famalicao is puhatolózott Vörös Barna megszerzésének ügyében - első körben mindkét klub a második csapatában számítana a 17 éves támadó középpályásra. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz