Újpest: Bejelentést tettek a Loki által is csábított játékosról

Az Újpest kétéves szerződést kötött az előző szezonokat is a lila-fehéreknél töltött Balázs Benjáminnal.
Budai László 2018. június 25., hétfő 14:48
Az Újpest kétéves szerződést kötött az előző szezonokat is a lila-fehéreknél töltött Balázs Benjáminnal.
Szerző: Budai László 2018. június 25., hétfő 14:48

Az Újpest hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított a több poszton is bevethető Balázs Benjáminnal. A futballista szerződése most nyáron lejárt, de a lila-fehérek most újabb két évre írtak alá a labdarúgóval.

Balázst a Debrecen és a Haladás is csábította, de a játékos végül marad ismerős közegben, így a következő szezont is az Európa Liga-induló Újpestben tölti.

Balázs tavalyelőtt 31, tavaly 27 bajnokin játszott, így alapembere volt együttesének.

Átigazolások
Szpari/Loki
Muhamed Tijani
A DVSC ajánlatot tett Muhamed Tijani játékjogáért, azonban a Slavia Praha elutasította azt - értesült a Csakfoci cseh forrásból.
ETO/Fradi
Gruber Zsombor
Az Öltözőn Túl szerint a győri születésű, jelenleg ferencvárosi Gruber Zsombor az ETO lehetséges nyári igazolása lehet, azonban a goal.com cáfolta ezt az értesülést.  
Újra munkába állhat
Bernd Storck
Bernd Storck neve is szerepel a bangladesi szövetségi kapitányi poszt várományosainak szűkített listáján.
Tovább az összes átigazoláshoz