A tavasszal kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtó, csapatát sokszor bravúrokkal segítő mezőkövesdi kapus, Dombó Dávid az Újpest elleni bajnokin tragikus hőssé avanzsált a Branko Pauljevic győztes góljánál elkövetett hibájával.
Dombó Dávidot a lefújás után - a liverpooli Loris Kariushoz hasonlóan, aki a Real Madrid elleni BL-döntőn kétszer is komoly bakit követett el - a pályán vigasztalták többen is, a fiatalok és a csapattársak egyaránt.
A hálóőr az egyik közösségi oldalon a következőket írta:
Nagyon köszönöm a sok támogató és biztató üzenetet! Sajnos hibáztam, de a jövő héten kiharcoljuk a bennmaradást! Hajrá Kövesd!
Mint ismeretes, a kövesdiek az Újpest elleni 1-0-ás vereség, valamint a Vasas és a Balmazújváros sikerének következményeként az utolsó fordulóban is kell, hogy izguljon, hiszen matematikai esélye megmaradt annak, hogy a sárga-kékek is elbúcsúzzanak az élvonaltól.



Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Fradi
Középpályást néztek ki?
Úgy hírlik, gólerős középpályással erősíthet a Ferencváros - így áll Basam Zaarura ügye.
Légiósok
Bodnar Simón
Újra téma Bodnar Simón hazatérése; az ETO és a ZTE továbbra is érdeklődik.