Elege lett az Újpest táborának - közleményt adtak ki

Nem járnak a meccsre, amíg nem rendeződnek az általuk kifogásolt dolgok.
Dudás Gábor 2017. március 12., vasárnap 15:51
Nem járnak a meccsre, amíg nem rendeződnek az általuk kifogásolt dolgok.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 12., vasárnap 15:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Újpest nagy ultracsoportja, a Viola Fidelity vezetésével működő tábor bojkottálja a jövőben a lilák mérkőzésein a szervezett szurkolást, a még a Ferencváros elleni, múlt heti rangadón történtek miatt.

 

A drukkerek közleménye:

"A mai napon, a szurkolói csoportok egyhangúan úgy döntöttek, hogy a Tábor nem vállalja fel a szervezett szurkolást a lelátón. Szomorú és egyben fájó, hogy ezt a lépést kellett meghozzuk, amikor úgy indultunk neki a mai mérkőzésnek, hogy látványos és remek hangulatú lesz. Ennek a döntésnek az oka, a biztonsági szolgálattal kialakult múlt heti konfliktusok és annak következményei, amik társaink belépésének megtagadása és egyéb módokon nyilvánultak meg. Bár a mérkőzés kezdetére bejutott mindenki, a csoportok azon állásponton maradtak, hogy jelen körülmények és a meccs előtti problémák miatt, nem vezényeljük le a szurkolást, amire ráadásul egy látvánnyal is készültünk nemzeti ünnepünk kapcsán. Reméljük a fentebb említett helyzet minél előbb normális mederbe kerül és továbbra is nyugodtan tudjuk folytatni a munkákat az Újpestért, egy életen át!"

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz